Сьогодні Європа і світ переживають небувалий сплеск зацікавлення міським садівництвом і городництвом. Сотні міст і міських громад започатковують на своїй території вирощування фруктів, ягід і городини. Це не покращує продовольчу безпеку в умовах війни, але й сприяє згуртуванню мешканців, які живуть поряд, наближенню їх до розуміння того, як функціонує світ природи, сприяє озелененню, більшому відчуттю комфорту й безпеки.
Пропонуємо вашій увазі другий зі серії вебінар, присвячений міському садівництву і городництву, який організовано Асоціацією «Енергоефективні міста України» в рамках проєкту «Посилення спроможності українських громад у впровадженні цілей Європейського зеленого курсу». Цього разу з нами поділяться своїм досвідом колеги з Рима і Вільнюса, учасники успішного міжнародного проекту “Ru:rban: міське садівництво і городництво для стійких міст”.
Тема: «Міське садівництво і городництво: досвід Рима та Вільнюса»
Дата та час: 23 травня 2022р, 15:00, тривалість 1,5 год.
Мова: українська (синхронний переклад)
Цільова аудиторія: працівники міських рад, відповідальні за утримання зелених насаджень та благоустрій у громадах, працівники сектору освіти міської ради, урбаністи, екологи та активісти, що прагнуть змінити своє місто й зробити його комфортнішим для життя.
Для участі у заході необхідно зареєструватись тут: https://forms.gle/ex12twvixgWKRP5y5
Програма вебінару:
- Міське садівництво у Римі (історія, місцева політика та регулювання),
Сільвія Чіолі, експертка зі спеціальних питань проєкту Ru:rban, Рим, Італія
Клаудіо Борді, керівник європейського підрозділу “Risorse per Roma”, Муніципальна агенція м. Рим, Італія
Фіаметта Керсіо, експертка зі спеціальних питань проекту Ru:rban, Рим, Італія.
Запитання – відповіді
- Плейсмейкінг як діалог міста та його мешканців. Міський «Сад ідей» у Вільнюсі.
Лаура Петрушкевичюте, архітекторка і співзасновниця громадського саду-городу «Сад ідей», Вільнюс, Литва
Запитання – відповіді
Також буде забезпечено онлайн-трансляцію на сторінці АЕМУ у Facebook
Вебінар проводиться в рамках проекту “Посилення спроможності українських громад у впровадженні цілей Європейського зеленого курсу”, що впроваджується Асоціацією “Енергоефективні міста України” за підтримки Європейського Союзу та Міжнародного Фонду «Відродження» в межах грантового компоненту проекту EU4USociety. Матеріал відображає позицію авторів і не обов’язково відображає позицію Міжнародного фонду «Відродження» та Європейського Союзу».