Skip to content

АЕМУ проводить вебінар на тему: “Міське садівництво і городництво: досвід Рима та Вільнюса”

Сьогодні Європа і світ переживають небувалий сплеск зацікавлення міським садівництвом і городництвом. Сотні міст і міських громад започатковують на своїй території вирощування фруктів, ягід і городини. Це не покращує продовольчу безпеку в умовах війни, але й сприяє згуртуванню мешканців, які живуть поряд, наближенню їх до розуміння того, як функціонує світ природи, сприяє озелененню, більшому відчуттю комфорту й безпеки.

Пропонуємо вашій увазі другий зі серії вебінар, присвячений міському садівництву і городництву, який організовано Асоціацією «Енергоефективні міста України» в рамках проєкту «Посилення спроможності українських громад у впровадженні цілей Європейського зеленого курсу». Цього разу з нами поділяться своїм досвідом колеги з Рима і Вільнюса, учасники успішного міжнародного проекту “Ru:rban: міське садівництво і городництво для стійких міст”.

Тема: «Міське садівництво і городництво: досвід Рима та Вільнюса»

Дата та час: 23 травня 2022р, 15:00, тривалість 1,5 год.

Мова: українська (синхронний переклад)

Цільова аудиторія: працівники міських рад, відповідальні за утримання зелених насаджень та благоустрій у громадах, працівники сектору освіти міської ради, урбаністи, екологи та активісти, що прагнуть змінити своє місто й зробити його комфортнішим для життя.

Для участі у заході необхідно зареєструватись тут: https://forms.gle/ex12twvixgWKRP5y5

Програма вебінару:

 1. Міське садівництво у Римі (історія, місцева політика та регулювання),
  Сільвія Чіолі, експертка зі спеціальних питань проєкту Ru:rban, Рим, Італія
  Клаудіо Борді, керівник європейського підрозділу “Risorse per Roma”, Муніципальна агенція м. Рим, Італія
  Фіаметта Керсіо, експертка зі спеціальних питань проекту Ru:rban, Рим, Італія.
  Запитання – відповіді
   
 2. Плейсмейкінг як діалог міста та його  мешканців. Міський «Сад ідей» у Вільнюсі.
  Лаура Петрушкевичюте, архітекторка і співзасновниця громадського саду-городу «Сад ідей», Вільнюс, Литва
  Запитання – відповіді

Також буде забезпечено онлайн-трансляцію на сторінці АЕМУ у Facebook

Вебінар проводиться в рамках проекту “Посилення спроможності українських громад у впровадженні цілей Європейського зеленого курсу”, що впроваджується Асоціацією “Енергоефективні міста України” за підтримки Європейського Союзу та Міжнародного Фонду «Відродження» в межах грантового компоненту проекту EU4USociety. Матеріал відображає позицію авторів і не обов’язково відображає позицію Міжнародного фонду «Відродження» та Європейського Союзу».

Subscribe To Our Newsletter

Get updates and learn from the best

Читайте ще

Бібліотека

Операція “рекультивація” в одному з львівських парків

Локація: Простор міського садівництва та городництва “Розсадник”, м. Львів, Україна У 2021 році у львівському парку “Залізна вода” громадські об’єднання у співпраці з містом розпочали створення

Бібліотека

 Cпіральна грядка з прянощами у Львові

Локація: Простор міського садівництва та городництва “Розсадник”, м. Львів, Україна Грядка має форму завитка, що поступово піднімається догори, формуючи своєрідні яруси. У ній висадили пряносмакові культури