Skip to content

Будиночки для комах у Варшаві

Фото з інтернету

Локація: м. Варшава, Польща

Стильні будиночки для комах встановлено у варшавському парку «Мокотовське поле».

Вони наповнені різними матеріалами (очерет, гілочки, шишки, солома, цегла з отворами) та слугують прихистком для бджіл, джмелів, метеликів, сонечок та інших запилювачів, популяції яких у містах постійно зменшуються через інтенсивну урбанізацію.

Будиночки було створено за підтримки міжнародної організації «Грінпіс», яка з 2013 року в Польщі створює місця для проживання та розмноження комах-запилювачів. У 2014 році організація створила 100 будиночків для комах у Варшаві, Ґданську, Катовіце, Познані та ще 12 великих містах Польщі. Тоді акцію підтримало понад 5 тисяч осіб.

Переглянути світлини можна за посиланням, а ознайомитися із інструкцією створення будиночка для комах за цим посиланням.

Subscribe To Our Newsletter

Get updates and learn from the best

Читайте ще

Uncategorized

Презентація звіту та обговорення результатів «Дослідження стану адаптації українських громад до зміни клімату»

Дорогі представники громад-членів Асоціації «Енергоефективні міста України», підписантів Угоди мерів, профільних громадських організацій, центральних та регіональних органів влади та всі зацікавлені сторони! Асоціація «Енергоефективні міста

Новини

Вебінар “Угода Мерів як один з інструментів впровадження Європейського Зеленого Курсу”

Впровадження Європейського Зеленого Курсу (ЄЗК) в Україні зіткнулося з додатковими  перешкодами з огляду на агресію росії та появою нових нагальних пріоритетів як на центральному, так