Skip to content

Будиночки для комах у Варшаві

Фото з інтернету

Локація: м. Варшава, Польща

Стильні будиночки для комах встановлено у варшавському парку «Мокотовське поле».

Вони наповнені різними матеріалами (очерет, гілочки, шишки, солома, цегла з отворами) та слугують прихистком для бджіл, джмелів, метеликів, сонечок та інших запилювачів, популяції яких у містах постійно зменшуються через інтенсивну урбанізацію.

Будиночки було створено за підтримки міжнародної організації «Грінпіс», яка з 2013 року в Польщі створює місця для проживання та розмноження комах-запилювачів. У 2014 році організація створила 100 будиночків для комах у Варшаві, Ґданську, Катовіце, Познані та ще 12 великих містах Польщі. Тоді акцію підтримало понад 5 тисяч осіб.

Переглянути світлини можна за посиланням, а ознайомитися із інструкцією створення будиночка для комах за цим посиланням.

Subscribe To Our Newsletter

Get updates and learn from the best

Читайте ще

Бібліотека

Операція “рекультивація” в одному з львівських парків

Локація: Простор міського садівництва та городництва “Розсадник”, м. Львів, Україна У 2021 році у львівському парку “Залізна вода” громадські об’єднання у співпраці з містом розпочали створення

Бібліотека

 Cпіральна грядка з прянощами у Львові

Локація: Простор міського садівництва та городництва “Розсадник”, м. Львів, Україна Грядка має форму завитка, що поступово піднімається догори, формуючи своєрідні яруси. У ній висадили пряносмакові культури