Skip to content

Презентація звіту та обговорення результатів «Дослідження стану адаптації українських громад до зміни клімату»

Дорогі представники громад-членів Асоціації «Енергоефективні міста України», підписантів Угоди мерів, профільних громадських організацій, центральних та регіональних органів влади та всі зацікавлені сторони!

Асоціація «Енергоефективні міста України» запрошує Вас взяти участь в онлайн-заході
22 грудня 2022 року об 11:00 на якому відбудеться презентація звіту та обговорення результатів «Дослідження стану адаптації українських громад до зміни клімату».

Основна мета дослідження – визначити, яким чином українські громади адаптуються до проявів кліматичної зміни, що вони про це знають і якими є їхні потреби у цій діяльності.

Такий аналіз було проведено експертами на основі відкритого опитування представників органів місцевого самоврядування в якому взяли участь понад 80 українських громад. В результаті – сформовано звіт, який містить не лише опрацьовані агреговані дані, зібрані в процесі опитування, але й висновки та рекомендації.

Під час онлайн-заходу ми поговоримо про:

  • проблематики у сфері зміни клімату на місцевому рівні та про роль муніципального кліматичного менеджменту;
  • спроможність громад реагувати на наслідки кліматичної зміни (вразливі сектори та кліматичні загрози у громадах);
  • співпрацю із усіма зацікавленими сторонами у розвитку сектору адаптації;
  • виклики у плануванні та здійсненні громадами заходів з адаптації до наслідків кліматичної зміни та їх фінансування; 
  • основні фактори, що обмежують діяльність у сфері адаптації громад до наслідків кліматичної зміни;
  • інше.

Щоб долучитися стати до заходу, просимо попередньо зареєструватися за посиланням: https://forms.gle/Zes9xBQyovLyWANAA

Запрошуємо до активної участі!

До відома:

Дослідження та онлайн-захід проводиться в рамках проєкту «Посилення спроможності українських громад у впровадженні цілей Європейського зеленого курсу», що реалізується Асоціацією «Енергоефективні міста України» за підтримки Міжнародного Фонду «Відродження» та Європейського Союзу в межах грантового компоненту проєкту EU4USociety. Партнер дослідження – громадська організація «Плато».

Звіт відображає позицію авторів і не обов’язково відображає позицію Міжнародного фонду «Відродження» та Європейського Союзу».

Subscribe To Our Newsletter

Get updates and learn from the best

Читайте ще

Бібліотека

Операція “рекультивація” в одному з львівських парків

Локація: Простор міського садівництва та городництва “Розсадник”, м. Львів, Україна У 2021 році у львівському парку “Залізна вода” громадські об’єднання у співпраці з містом розпочали створення

Бібліотека

 Cпіральна грядка з прянощами у Львові

Локація: Простор міського садівництва та городництва “Розсадник”, м. Львів, Україна Грядка має форму завитка, що поступово піднімається догори, формуючи своєрідні яруси. У ній висадили пряносмакові культури